Моє перше знайомство з психоаналізом відбулося у 16 років — саме тоді я прочитав книгу Зигмунда Фройда «Тлумачення сновидінь». Відтоді психоаналітична модель людини, суспільства і культури стала для мене орієнтиром — як у власному житті, так і в професійній діяльності. Протягом багатьох років я віднаходжу у психоаналітичному підході глибокі пояснення істинних, проте найчастіше прихованих, мотивів людської поведінки, а також причин психологічних і фізичних страждань.
років роботи на керівних посадах у великій компанії подарували мені вагомі спостереження, пов'язані з психологією людини та психологією груп. Це підштовхнуло мене отримати професійну освіту в цій сфері й почати займатися психоаналітично-орієнтованою психотерапією.
Закінчивши Міжнародний інститут глибинної психології за програмою Східноєвропейського інституту психоаналізу, я почав практикувати і продовжував психоаналітичну освіту. Неоціненний досвід я отримав у п'ятирічному проекті Київської школи психотерапії за програмою Української спілки психотерапевтів згідно зі стандартами Європейської асоціації психотерапевтів. Та найкраща школа для психотерапевта — це саме життя: стосунки з близькими і втрати, народження і виховання дітей, соціальні досягнення і поразки. Відрефлексований життєвий досвід — необхідний інструмент у роботі психолога і психоаналітика зокрема.
Хто Я? Звідки Я? Куди іду? Це вічні запитання людства. Сенс свого життя я зміг пояснити словами сербського письменника Милорада Павича: «...незважаючи на те, що кожному судилося померти, далеко не кожному судилося народитися. Найкращі так і залишаються ненародженими». Для мене допомогти «народитися» іншій людині — те, заради чого варто жити.
Психологічне консультування
Класичний психоаналіз
Психоаналітична психотерапія
Сексологічне консультування
Групова психотерапія
Сімейне консультування
і консультування пар
Підлітки обох статей
Чоловіки
Жінки
Сім’ї
Традиційні й нетрадиційні пари
Групи
Невротичні й соматоморфні розлади, панічні атаки
Фобії та депресії, зниження загальної задоволеності життям
Складнощі у встановленні задовільних стосунків у сім'ї
Нехімічні залежності
Втрата близьких, екзистенційні переживання
Психоемоційні розлади, інтимні дисфункції
понад 600 клієнтських годин на рік;
понад 120 групових сесій на рік.
індивідуальна і групова психодинамічна психотерапія (з 2011 року);
приватна психотерапевтична практика (з 2006 року);
профвідбір, психодіагностика і бізнес- консультування (з 2002 року).
Особистий навчальний психотерапевтичний досвід (640 годин індивідуального психоаналізу; 300 годин групової психотерапії).
Постійна участь у тренінгах, семінарах і супервізійних групах.
Теоретико-супервізійний проект Української спілки психотерапевтів «Психоаналітичні традиції Європи й Америки: загальний контекст, національні особливості» (Львів, 2011–2015).
Київська школа психотерапії (спільний проект Української спілки психотерапевтів і Європейської асоціації психотерапевтів). Спеціалізація: груповий психоаналіз (Київ, 2006–2011).
Державний інститут ім. І. І. Мечникова. Спеціальність: основи психодинамічної психокорекції (Одеса, 2009).
Міжнародний інститут глибинної психології. Спеціальність: психолог-психоаналітик (Київ, 2003–2006).
Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна. Факультет післядипломної освіти. Спеціальність: психолог (Харків, 2001–2004).